Nasi dostawcy

Logo Durable

O produktach

W sklepie www.identyfikatoryimienne.pl, dostępne są następujące produkty firmy DURABLE.

 

Identyfikatory:

- klasyczne

- z klipsem

- z magnesem

- stołowe

- akcesoria do identyfikatorów

 

Tabliczki przydrzwiowe

Drukarka Duracard

 

O firmie

Nazwa DURABLE od ponad osiemdziesięciu lat jest kojarzona z produktami wysokiej jakości służącymi do spinania, łączenia, porządkowania i segregowania arkuszy papieru oraz produktami służącymi do informacji oraz prezentacji.

Firma zalicza się do przodujących w świecie producentów środków organizacji biur i narzędzi służących do prezentacji. Pozycję na rynku zawdzięcza ciągłemu rozwojowi produktów. Ich wysoka jakość stała się już cechą charakterystyczną dla tej marki.

Rodzinne przedsiębiorstwo DURABLE Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG z rodową siedzibą w Iserlohn w Niemczech zostało założone w 1920 roku jako producent metalowych indeksów i uchodzi za pioniera w rozwoju i produkcji artykułów biurowych z tworzywa sztucznego. Firma licząca 600 pracowników to przedsiębiorstwo z niemiecką tradycją produkcji, ale globalną orientacją.

Bogactwo pomysłów, duch wynalazku, konsekwentne nastawienie na innowacje, jakość i wzornictwo to miara filozofii firmy, a jednocześnie czynniki decydujące o jej sukcesie i przyszłości w świecie ogromnej konkurencji.

Większość artykułów jest produkowanych w zakładach produkcyjnych w Gotha, Iserlohn-Sümmern, Kamen-Methler i od niedawna również w Szczecinie. Międzynarodowy charakter przedsiębiorstwa uwidacznia się poprzez spółki firmy w Holandii, Belgii, Szwecji, Francji, Austrii, Wielkiej Brytanii i USA oraz w Rosji, Polsce i we Włoszech.

Jako jedna z pierwszych niemieckich firm z branży artykułów biurowych DURABLE otrzymało w 1994 roku certyfikat międzynarodowej normy jakości ISO 9001, którym gwarantuje wysoki standard jakości w całym obszarze działalności.

 

 

Logo Avery Zweckform

 

O produktach

Sklep www.identyfikatoryimienne.pl, oferuje pełen asortyment etykiet oraz folie, kołonotaniki i identyfikatory samoprzylepne Avery Zweckform.

 

Etykiety:

- Uniwersalne Economy Europe 100

- Adresowe na listy i koperty

- Wysyłkowe na paczki i przesyłki

- Do ochrony i zabezpieczania

- Cenowe w rolce do metkownicy jedno lub dwurzędowej

- Do oznaczania

- Na nośniki danych; płyty CD

- Do organizowania i archiwizacji; na segregatory i dokumenty

- Uniwersalne, do wszchstronnych zastosowań

 

Kołonotatniki

Folie

Identyfikatory samoprzylepne

 

O firmie

Firma Avery Dennison została założona w 1935 roku i jest obecnie światowym liderem w produkcji artykułów samoprzylepnych oraz innowacyjnych rozwiązań obejmujących materiały samoprzylepne i etykiety. Siedziba główna firmy mieści się w Pasadenie w Kalifornii. Roczne obroty w 2010 roku wyniosły 6,5 mld dolarów. Avery Dennison rozwija, produkuje oraz sprzedaje szeroką gamę produktów skierowanych zarówno do klientów końcowych, jak również do zastosowań przemysłowych. Oferta zawiera zarówno produkty Avery, jak również Fason: materiały samoprzylepne, samoprzylepne znaczki pocztowe, specjalistyczne etykiety, odblaskowe produkty na znaki drogowe, materiały do oznaczania produktów, specjalistyczne taśmy i chemikalia.

Największym priorytetem firmy Avery było i jest oferowanie możliwie największych korzyści dla użytkowników. Począwszy od etykiet, poprzez papiery fotograficzne, na produktach kreatywnych skończywszy –  wysokiej jakości produkty do indywidualnego zadruku są powszechnie znane i cieszą się ogromną popularnością. Produkty Avery Zweckform używane są w zdecydowanej większości polskich biur. Przez długi czas popularność ta dawała pozycję lidera rynkowego w wielu sektorach. Najlepiej sprzedające się produkty to m.in. różne rodzaje etykiet (uniwersalne, do oznaczania, na segregatory i nośniki danych), a także papiery i wizytówki.

Produkt będący kluczem do sukcesu firmy powstał w Nowym Jorku 13 stycznia 1907 roku, kiedy to Stan Avery wynalazł pierwszą samoprzylepną i usuwalną etykietę. Jego główna zasada: „Stagnacja oznacza krok w tył” jest nadal wyznawana przez prtacowników Avery.

Od farmy do światowej grupy: firma Zweckform rozpoczęła działalność w 1946 roku jako przedsiębiorstwo drukarskie, początkowo zatrudniające garstkę pracowników i działające w budynku poprzednio wykorzystywanym jako farma w Oberlaindern niedaleko Holzkirchen (Górna Bawaria). Krok po kroku firma rozwijała się, stając się w połowie lat 60. największym europejskim producentem druków akcydensowych. Nowa, rozszerzona koncepcja działalności powstała w połowie lat 90.: wysokiej jakości etykiety uniwersalne do drukarek atramentowych, laserowych i kopiarek stały się najbardziej znaczącą grupą produktową firmy. Dzięki kolejnym produktom, takim jak papiery fotograficzne czy wizytówki do indywidualnego zadruku, firma oferuje dziś szeroki asortyment innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Połączenie w 1958 roku firm Avery – amerykańskiego specjalisty w dziedzinie technologii samoprzylepnych i Zweckform – niemieckiego lidera rynkowego w sektorze etykiet okazało się strzałem w dziesiątkę i kombinacją nie do pobicia. Firmy dokonały oficjalnie fuzji w 1998 roku. Od tego czasu Avery Zweckform jest jednym z czołowych producentów materiałów biurowych do zadruku komputerowego na świecie.

Od 01.07.2013 Avery Zweckform należy do CCL Industries Inc., Toronto (Kanada).